Природознавство. 5 клас.

В цьому розділі по мірі можливості будуть збиратися матеріали, які, як я сподіваюсь, будуть допомагати мені під час викладання курсу природознавства у 5 класі загальноосвітніх навчальних закладів.

Не принижуючи цінності класичних книжкових довідників, сьогодні я хочу поділитися інформацією щодо наявних довідників в мережі інтернет та альтернавних шляхів пошуку інформації про оточуючий рослинний та тваринний світ України. Хочу показати де і як ...

... наявних довідників в мережі інтернет та альтернавних шляхів пошуку інформації про оточуючий рослинний та тваринний світ України. Хочу показати де і як Ви з легкістю зможете отримати майже будь-яку інформацію, що може Вас зацікавить. Подробнее о Джерела знань про природу. Сучасний підхід.

В цю книгу, як Ви знаєте, занесені ті види флори та фауни, які знаходять під загрозою зникнення або ж є рідкісними з тих чи інших причин на території нашої Країни. Наразі, доступ до ЧКУ може мати будь-хто, хто має доступ до інтернету. Для цього достаньо пройти за посиланням: http://redbook-ua.org/ .